Lato w mieście 2026
Wczoraj
03.04.2025 r.
3 kwietnia br. o godzinie 9:00 odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego w Płońsku gabinetu stomatologicznego dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia, działającego w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Gabinet mieści się w Szkole Podstawowej nr 2 i będzie prowadzony przez Stomatologa Annę Korpikiewicz.
W uroczystości wzięli udział Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik oraz jego Zastępca Teresa Kozera, którzy podkreślili, jak ważna jest profilaktyka i dostęp do bezpłatnej opieki dentystycznej dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta.
To ogromny krok w kierunku zdrowych uśmiechów naszych dzieci! Zadbajmy wspólnie o zdrowe zęby naszych pociech!
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
21 Czerwiec
19 Czerwiec
19 Czerwiec
19 Czerwiec