Lato w mieście 2026
Wczoraj
22.06.2026 r.
W miniony weekend Burmistrz Andrzej Pietrasik spotkał się z zawodnikami oraz sztabem Płońskiej Akademii Futbolu Bank BS Płońsk, aby osobiście pogratulować im znakomitych wyników i podziękować za sportowe emocje, których dostarczyli mieszkańcom w minionym sezonie.
Powodów do dumy nie brakowało. Największe gratulacje należą się drugiej drużynie, która wywalczyła awans z B-klasy do A-klasy, potwierdzając swoją determinację i ciężką pracę. Słowa uznania skierowano również do pierwszego zespołu, który ma za sobą bardzo udany i solidny sezon.
Spotkanie było okazją nie tylko do podsumowania osiągnięć, ale także do rozmowy o planach na przyszłość. Zawodnicy z ogromnym entuzjazmem oczekują otwarcia stadionu miejskiego. Możliwość treningów i rozgrywania meczów przed własną publicznością to dla nich wyjątkowy moment, a nowoczesny obiekt zapewni piłkarzom i kibicom komfortowe warunki na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni z płońskiego futbolu i wierzymy, że nowy stadion stanie się miejscem kolejnych sukcesów, sportowych emocji i wielkich zwycięstw PAF Płońsk.
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
21 Czerwiec
19 Czerwiec
19 Czerwiec
19 Czerwiec
19 Czerwiec