Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Seniorów
Wczoraj
23.06.2026 r.
Dziś w Przedszkolu nr 3 odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkolaków, które kończą swoją przygodę z przedszkolem i już niebawem rozpoczną naukę w szkole podstawowej.
Był to wyjątkowy i pełen wzruszeń dzień – nie zabrakło występów dzieci, podziękowań, wspomnień oraz wielu ciepłych słów skierowanych do małych absolwentów i ich rodziców. Atmosfera wydarzenia była radosna, ale też pełna emocji związanych z nadchodzącym nowym etapem w życiu dzieci.
W uroczystości uczestniczyła Zastępca Burmistrza Teresa Kozera, która pogratulowała przedszkolakom osiągnięć, podziękowała nauczycielom za ich pracę oraz życzyła dzieciom wielu sukcesów i radości w szkole.
To był piękny dzień, który na długo pozostanie w pamięci całej społeczności przedszkolnej.
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
22 Czerwiec
22 Czerwiec
22 Czerwiec
22 Czerwiec
22 Czerwiec
22 Czerwiec
22 Czerwiec